Nasza kancelaria oferuje wysokiej jakości usługi prawne z zachowaniem krótkich terminow i po przystępnych cenach.

Zapewniamy indywidualne podejście do kazdego klienta, bezpośredni kontakt z adwokatem w języku polskim oraz rzetelne informowanie klienta o stanie jego sprawy. Asystujemy klientom w osiąganiu ich celów poprzez pomoc w rozwiązywaniu problemów przy jak najmniejszym stresie i w ramach jak najniższego budżetu.

WYPADKI:

- Samochodowe:

- w tym: wypadki pieszych i przechodniów, rowerzystów, w środkach komunikacji, sprawy przeciw nieubezpieczonym i zbiegłym z miejsca wypadku.

- Na budowie/w pracy:

- w tym: na drabinach, na rusztowaniach, przy rozbiórce lub usuwaniu azbestu, wypadki spowodowane przez wadliwe urządzenia i maszyny, przy obsłudze piły.

- W budynkach i na chodnikach:

- w tym: upadki i poślizgnięcia na schodach, w windzie, na ulicy, w metrze, w parkach i na placach zabaw, na śniegu i lodzie, pogryzienia przez psy.

- Błędy lekarskie:

- w tym: zaniedbania szpitalne, błędy lekarskie przy porodach

Konsultacja w sprawach wypadkowych jest bezpłatna, wynagrodzenie tylko po wygraniu sprawy. W razie potrzeby adwokat przyjedzie do domu lub szpitala. Współpracujemy z najwyższej klasy adwokatami procesowymi..

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania niezależnie od statusu imigracyjnego. Wielu naszych klientów przebywa na terenie Stanów Zjednoczonych nielegalnie i mimo tego uzyskaliśmy dla nich wysokie odszkodowania bez narażania ich na problemy imigracyjne.

SPRAWY IMIGRACYJNE:

- Emigracja do USA:

- sponsorowanie przez pracę

- sponsorowanie rodzinne

- osoby o wybitnych zdolnościach lub dokonaniach (sportowcy, artyści, naukowcy)

- Wizy czasowe:

- H1B: wizy pracownicze dla profesjonalistów (wymagane ukonczenie studiów)

- F, M: wizy studenckie

- B: wizy biznesowe lub turystyczne (przedłużenia lub zamiany)

- J,Q: wizy wymiany naukowej lub kulturalnej

- K: wizy narzeczenskie dla narzeczonych obywateli USA

- pomoc w przypadku deportacji

- naturalizacja

- sprawdzanie statusu sprawy

- asysta podczas interview w Urzedzie Imigracyjnym

Nasze biuro prowadzi sprawy imigracyjne na terenie wszystkich stanów. Powyższa lista nie wyczerpuje wszystkich możliwości - przedstawia jedynie sprawy którymi zajmujemy się najczęściej. Prosimy o kontakt z naszym biurem nawet jeśli Państwo nie znajdą powyżej kategorii, która Panstwa interesuje.

NIERUCHOMOŚCI:

- kupno/sprzedaż (closing)

- przefinansowania

- transfery rodzinne

- kupno pierwszego domu/mieszkania

- coops/condominium (spółdzielnie i kondominia)

- rezydencyjne i komercyjne (zapytaj o zamiane wolną od podatku - paragraf 1031)

- wielorodzinne

Nigdy nie zapominamy, że Twoja transakcja jest najważniejszą transakcją Twojego życia! Wychodząc z tego założenia, naszym celem jest zapewnienie klientom wysokiej jakości obsługi, charakteryzującej się indywidualnym podejściem do każdej sprawy i dokładnym informowaniem klienta o jej przebiegu. Adwokat zapewnia należytą uwagę i osobiste nadzorowanie każdej transakcji od początku do końca. Na początku transakcji wytłumaczy klientowi ogólną procedurę transakcji i jej poszczególne etapy. Przed podpisaniem kontraktu omówi z klientem jego najważniejsze punkty i upewni się że wszystkie potrzebne zagadnienia zostały w nim zawarte. Następnie zamówi raport dotyczący stanu własności nieruchomości aby upewnić się że ciąg własności jest prawidłowy i nie ma na niej żadnych obciążeń lub wykroczeń. Równocześnie pomoże klientowi w wyborze najlepszej pożyczki oraz będzie współpracował z bankiem w celu sprawnego i szybkiego przygotowania do “closingu”. W trakcie “closingu” adwokat reprezentuje klienta upewniając się, że transakcja przebiega sprawnie i interesy klienta są należycie zabezpieczone. Po zakończeniu transakcji adwokat pozostaje do dyspozycji klienta i udziela odpowiedzi na wszelkie pytania, które mogą się pojawić.

Naszym celem jest zapewnienie klientowi szybkiej i fachowej obsługi w miłej atmosferze tak aby najważniejsza transakcja jego życia przebiegała w spokoju i pozostawiała same przyjemne wspomnienia.

INNE:

- Bankructwa indywidualne

- Sprawy biznesowe:

- w tym: wybór formy prawnej biznesu, powoływanie i obsługa prawna korporacji, kupno i sprzedaż biznesu, uzyskiwanie licencji na alkohol, umowy

- Sprawy spadkowe, testamenty

- Sprawy lokatorskie:

- w tym: eksmisje, sprawy o nie płacenie czynszu, sporządzanie umów wynajmu